چگونه یک مدرس خوب و با کیفیت را تشخیص بدهیم ؟ : قسمت اول

سالهاست که در زمینه آموزش ، تدریس و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات در کشور فعالیت دارم ، شاید نزدیک به هفت بار از دانشگاه های مختلف به خاطر بحث هایی که با اساتید پیدا کردیم یا اخراج شدم و یا اینکه از ادامه تحصیل انصراف دادم اما برای این تعداد دفعات اخراج و انصراف قطعا دلایل منطقی دارم ، هیچوقت نمی توانم تحمل کنم که یک نفر با عنوان استاد مفاهیم را بصورت کاملا اشتباه به دانشجویان منتقل کند و ده ها نفر دانشجو هم چشم و گوش بسته فقط حرفهای وی را تایید کنند .

به همین دلیل اساسا مدرسین دانشگاهی و بعضا مدرسینی که در برخی از موسسات فعالیت آموزشی دارند دل خوشی از بنده ندارند. آدم رکی هستم ، امروز می خواهم به شما روشهایی که یک مدرس می تواند با استفاده از آنها دانشجویان را به قول خودمان بپیچاند ( بچیچوند ، چپاندن بر وزن وارد کردن یا فرو کردن یا دور زدن یا . ) را به شما آموزش بدهیم تا هرگاه شخصی را به عنوان مدرس مشاهده کردید به سادگی متوجه شوید که آیا واقعا تجربه تدریس حرفه ای داشته است یا خیر ، با هم چند نکته از این موارد را بررسی می کنیم :

هنوز نرسیدیم قطعا بهش می رسیم ، عجله نکنید

چگونه یک مدرس خوب و با کیفیت را تشخیص بدهیم ؟ : قسمت اول

، ,یک ,مدرس ,انصراف ,دانشجویان ,هم ,را به ,دارم ، ,به شما ,یک مدرس ,که یک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حرفهایی هست برای گفتن (آرمان عقدك) مطالب اینترنتی روناس طرح golbargjyas وبلاگ آرکو فایل ارائه پروژه ، مقاله و تحقیقات دانشجویی دفتر خدمات قضایی به مدیریت رضااحمدی نیا مطالب اینترنتی بال های پرواز وبلاگ شیشه رنگی جدید سراج